Telefon

Kayışdağı Mah. Uslu Caddesi 1+0 Satılık Daire

Daire
Kayışdağı Mah. Uslu Caddesi 1+0 Satılık Daire
Kayışdağı Mah. Uslu Caddesi 1+0 Satılık Daire

1.350.000 TL

Uslu Caddesi / Kayışdağı Mahallesi / Ataşehir
  • İlan Numarası :227
  • İlan Tarihi :10 2023, 18:38
  • Fiyat :1.350.000 TL

Ataşehir, Kayışdağı Mahallesi Uslu Caddesi üzerinde satılık 1+0 daire. İlanın fotoğrafları eklenecektir. Üniversite öğrencileri ve yatırımlık daire arayanlar için bir fırsat. 

Konumu nedeniyle her geçen gün fiyatları artmaya devam ediyor... 

Bilgilendirme: 

Satılık daire ararken karar vermek, son derece önemlidir. İyi bir daire almak için dikkat edilmesi gereken birçok faktör vardır. Bu faktörlerin iyi analiz edilmesi, doğru bir karar verilmesine yardımcı olabilir. İşte satılık daire bakarken dikkat edilmesi gerekenler.

Bütçenizi Belirleyin

Satın almak istediğiniz ev için bütçenizi belirleyin ve buna uygun evler araştırın. Ayrıca, evin fiyatının yanı sıra ödediğiniz vergi, komisyon ve diğer ücretleri de hesaba katın. Böylece ev fiyatı için ödeyeceğiniz top ücreti belirleyebilirsiniz.

Lokasyon

Dairenin lokasyonu, alacağınız en önemli faktörlerden biridir. Dairenin, şehir merkezine yakın olması, toplu taşıma araçlarına yakın olması, okullara, hastanelere, alışveriş merkezlerine ve diğer önemli yerlere kolay erişim sağlaması gerekiyor.

Kapsam ve boyut

Satın alacağınız daire, ihtiyaçlarınıza uygun büyüklükte olmalıdır. Bu, ailenizin büyüklüğüne ve yaşam tarzınıza bağlı olarak değişebilir. Ayrıca, dairelerin kat planını daha iyi anlamak için bir plan almaya çalışın.

Mimari ve Yapısal Durum

Satın almayı düşündüğünüz dairenin mimari özellikleri ve yapısal durumunu kesinlikle inceleyin. Böylece, evin stabilitesi, su sızıntısı olup olmadığı ve katın üst yapısı gibi unsurları kontrol edebilirsiniz.

Evin Durumu

Daire, yapılış zamanına göre ne kadar bakımlı ve güncel ise o kadar iyi olur. Sağlam bir yapıya sahip olması, elektrik ağının kötü olmaması ve evin sıhhi tesisatının sağlıklı olması gerekiyor.

Araştırma Yapın

Satın almayı düşündüğünüz dairenin şehirdeki konumu, çevresi hakkında araştırma yapın. Ayrıca, başka bir mülk arayan birisi olup olmadığını da araştırın. Böylece, piyasanın mevcut durumu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Sonuç olarak, satın almak istediğiniz daire hakkında iyi araştırma yapın ve tüm detayları göz önünde bulundurun. Bu şekilde, en iyi seçimi yapabilirsiniz.


Bu ilan 2142 defa görüntülendi

Cephe

İç Özellikler

Dış Özellikler

Muhit

Ulaşım

Manzara

Konut Tipi

Engelliye Uygun

Caddeye Yakın

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları